Çka po ziejnë Adelina, Shpati e Seldi?Tre këngëtarët Adelina Tahiri, Shpat Kasapi dhe Seldi janë bërë bashkë. Ata kanë postuar një foto në Instgram.

Mos është ndonjë paralajmërim për ndonjë këngë trio…?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here