Çka po e bën të reflektojë Ardit GjebreanMe siguri që e mbani mend këngëtarin dhe prezantuesin e njohur Ardit Gjebrea, ai kohët e fundit është larguar paksa nga muzika mirëpo është tejet aktiv me emisionet e tija si moderator, raporton Indeksonline.

Ndërsa që së fundmi ai ka habitur me një thënje e cila siç duket e ka prekur paska emocionalisht këngëtarin. Ndër të tjera ai ka cekur edhe faktin që nuk është autori por që e bëri të reflektojë. /Indeksonline/

Ky është postimi i plotë i Gjebreas:

Çka po e bën të reflektojë Ardit Gjebrean

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here