Çka po bën Shkëlzen Jetishi me Luana Vjollcën?Luana Vjollca njihet si prezantuese, por edhe si këngëtare. Bukuroshja nga Tirana njihet si një nga femrat më të nxehta momentalisht, shkruan “Kosovarja”.

Luana ka lidhje të fortë me Kosovën. Ajo ka thënë se vjen me shumë qejf në Kosovë dhe se i pëlqen shumë jeta këtu.

Luana është në lidhje me ish-të dashurin e këngëtares Dafina Zeqiri, që gjithashtu është kosovar. Krenari e ka fituar zemrën e biondes së nxehtë.

Ndërkohë, Luana është parë edhe me Shkëlzen Jetishin-Xenin. A mos po bëjnë duet?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here