Çka po bëjnë Samanta e Skivi?!Listës së dueteve të kësaj vere shumë shpejt do t’i shtohet edhe projekti mes Samanta Karavellos dhe Skivit të Babastars.Dyshja ka vendosur t’i bashkojë forcat për këtë sezonë me këngën e cila do jetë gati për fansat brenda një kohe të shkurtër.

Samanta që prej vitit të kaluar nuk ka sjellur ndonjë projekt e mbase ky i rradhës me Skivin do jetë i qëlluari për të pasur sukses të përafërt sikurse me “Ti se din se” të cilin fituesja e Top Fest 10 e solli poashtu me një anëtar të Babastars – Onatin. /Prive.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here