Prezantuesja Blerona Zeqiri po e prezanton “1 kafe prej shpisë”, që dikur ishte “1 kafe me Labin” dhe ku Blerona ishte thjeshtë figurë plotësuese.

Megjithatë, tani ajo e ka gjithë hapësirën e mundshme dhe po ja del me sukses ta qoj përpara emisionin e së dielës.

Blerona sapo është rikthyer nga Turqia, ku ka qëndruar bashkë me disa nga emrat e njohur të muzikës dhe jo vetëm, për të realizuar edicionet verore të emisionit të saj, shkruan “Kosovarja”.

Siç shihet, Blerona është rikthyer me më pak kilogram dhe dukshëm më në formë nga atje. Këtë e dëshmon kjo fotot e fundit e prezantueses.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here