Çka i lidhë mes vete Adelina Berishën dhe Suanita RrustënTë dyja ndajnë të njëjtin profesion. Adelina Berisha dhe Suanita Rrusta përveç që janë këngëtare shumë të mira, ato gjithashtu janë shoqe të afërta njëra me tjetrën.

Adelina dje ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën ishte së bashku me Suanitën dhe shihen se si po kalonin çaste të bukura mes vete.

Kjo foto gjithashtu është komentuar edhe për hiret trupore të të dy kënëgtareve. Adelina dhe Suanita ka kohë që është janë mike mes vete,që nga koha kur ishin bashkë në shkollën e muzikës dhe kjo shoqëri do të vazhdoj edhe më tutje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here