Çka i lidhë bashkë dy këngëtaret shqiptareFjala është për Adelina Eminin dhe Hana Cakulin që gëzojnë një talent dhe vokal karakteristik, shkruan lajmi.net

Ka qenë Adelina ajo që ka hedhur një fotografi me Hanën përmes së cilës tregoi se sa mike të mira janë ato.

Një tjetër detaj që vlen të theksohet është se përpos që janë shoqe, Adelina dhe Hana dukeshin shumë bukur pranë njëra-tjetrës!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here