Çka i ka ndodhur kështu Mentor Hazirit?Këngëtari Mentor Haziri u bë shumë i njohur nga bashkëpunimi me Alban Skenderajn, madje së bashku e fituan edhe një nga edicionet e “Top Fest”.

Mentor Haziri, nder vite ka prezantuar shumë këngë, duke e konfirmuar se është i veçantë dhe një zë që e vlen të dëgjohet.

Këngëtari nga Ferizaj, por që ka bërë emër kryesisht në Tiranë, atje ku publiku e ka vlerësuar lartë, së fundit duket tejet ndryshe, shkruan “Kosovarja”.

Pamja e tij është më ndryshe? Mosha, apo thjesht ka shtuar peshë?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here