Ju e shihni gjithmonë të veshur dhe me truk, por paparaci jua sjell me pamjen më sportive të mundshme.

E kemi fjalën për këngëtaren Çiljeta Xhilaga, e cila u fototgrafua nga paparaci ynë, teksa po zbriste nga Liqeni Artificial me veshje sportive dhe e shoqëruar nga qeni.

Shumë e lezetshme Çili edhe kështu.  PanoramaPlus

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here