Çiljeta Xhilaga tregon gjoksin në Top FestÇiljeta Xhilaga ka zgjedhur një veshje shumë seksi për finalen e festivalit Top Fest.Këngëtarja shqiptare veshi një fustan të bardhë dhe të gjatë deri në fund të këmbëve, transmeton Telegrafi.

Por fustani mbuloi vetëm këmbën e djathtë, me të majtën që zbulohej fund e krye, dhe jo vetëm.

Çili hapi kishte të hapur edhe gjoksin, me fustanin që mbulonte vetëm majat dhe anësoret, duke lënë të hapur gjithë qendrën deri në kërthizë.
Edhe në fotot e publikuara në rrjetet sociale me kolegë, fokusi ishte gjoksi i saj… /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here