Çiljeta Xhilaga shfaq gjoksin pas operimitKëngëtarja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga i është nënshtruar ndërhyjrjeve estetike me qëllim të zvogëlimit të gjoksit të saj bombastik.

Ajo i ishte nënshtruar operimit pasi që kishte filluar të ndjente dhimbje në shtyllën kurrizore, për shkak të peshës së rëndë që i shkaktohej përpara nga gjoksi i saj voluminoz, shkruan Indeksonline.

Tashmë së fundi Çili ka postuar një foto në rrjete sociale në të cilën shihet më ndryshe se sa që jemi mësuar ta shohim atë, me gjoksin ekstravagant dhe jashtë sutjenave.
Në fund të fundit rëndësi ka që ajo po ndihet mirë dhe mjaftë rehat me madhësinë e tanishme të gjoksit të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here