Çiljeta Xhilaga së shpejti vjen me “Aventura”Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, do të vjen me diçka të re. Këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së saj Instagram ku ka njoftuar se së shpejti do të vjen me “Aventura”, transmeton kolona.al.

Ajo ka shkruar se gjendet në Prishtinë, e me gjasë edhe ka filluar punët për projektin e ri, pasi është dukur me veshje jo të përditshme.

Përveç kësaj ajo ka etiketuar në bashkëpunim me Armend Ademin dhe Elgit Dodën producent.

Çiljeta Xhilaga së shpejti vjen me “Aventura”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here