Çiljeta Xhilaga policja e... Prej kohësh po flitej e përflitej për këngën “Gangsta Love” të reperit Noizy dhe këngëtares Çiljeta Xhilaga.Kënga është realizuar prej dy vitesh, por videoklipi nuk ishte askund.

Siç kuptojmë, tani Çiljeta dhe Noizy sapo kanë realizuar videoklipin e këngës “Gangsta Love”.

Siç kuptojmë, Çiljeta duket shumë hot. Ajo në një skenë është veshur si police dhe këndon në mesin e shumë djemve të OTR.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here