Çiljeta Xhilaga pa mbathjeÇiljeta Xhilaga, e njohur edhe si Çili, ndonëse nuk është fort aktive në muzikë, nuk e le anash ekspozimin e vetvetes.Dhe, duket që këngëtarja ka tendenca që të provokoj.

Sot, Çiljeta e ka postuar një foto shumë “hot” ku duket pa mbathje (brekë).

A thua kush ia hoqi ose kush i ka thënë të dalë kështu?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here