Çiljeta Xhilaga mohon ndarjen Këngëtarja joshëse, Çiljeta Xhilaga, ka mohuar spekulimet e kohëve të fundit se nuk është më në lidhje me të dashurin e saj Romeo.

Çiljeta  ka thënë se vazhdon ta ketë të njëjtën lidhje që prej pesë vitesh, duke hedhur në ujë thashethemet se lidhja e saj ka marrë fund.

Për më shumë, 25-vjeçarja ka njoftuar se është në përgatitje të dy këngëve në bashkëpunim me kompozitorin Flori Mumajesi.

Ndërsa natën e Vitit të Ri, Çili do ta kalojë me familjen, dhe thotë se në kohën kur jetojmë për të arritur diçka nevojitet punë, investim dhe sakrificë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here