Çiljeta Xhilaga me foto provokativeKëngëtarja Çiljeta Xhilaga, duket se është një femër që ka bukuri të falur nga natyra.Çiljeta ka publikuar foto provokative së fundmi.

Dhe ajo ka refuzuar përdorimin e “photoshopit”,duke u shfaqur pa make up, transmeton Telegrafi.

Por trupi i saj pa dyshim se është larg më atraktivi ndër yjet e estradës./Telegrafi/

Foto by @juxhinkurti ?

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here