Çiljeta Xhilaga mahnitë me pamjen e sajKëngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga shquhet për hiret e saj trupore.

Një femër seksi siç është ajo, padyshim që çdo veshje i shkon për shtati, shkruan Indeksonline.

Në paraqitjen e radhës ajo duket më në formë se kurrë, dhe padyshim fustani i gjatë në trupin e saj është për çdo lavdatë.

ciljeta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here