Çiljeta Xhilaga edhe përskaj moshës dhe statusit të saj si nënë, ajo nuk e lëshon lehtë fronin e të bukurës dhe joshësesh.

Në çdo paraqitje të saj ne e shohim atë sikur një vajzë e re e pa obligime, shkruan Kosovarja.Edhe sot ajo shfaqet përmes një fotografie të hedhur në profilin e saj në instagram.

Ku duket jashtëzakonisht bukur dhe joshëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here