Ne nje foto te publikuar sefundi, duket sikur Çiljeta Xhilaga te jete shtatzene.

Madje te jep pershtypjen se e trego me krenari gjithe ate bark.Mendoni, Chili eshte vertete shtatzene, apo thjeshte e ka lene veten ‘pak’ pas dore veten dhe i eshte leshuar me koke frigoriferit?

Urojme qe te jete e para gjithesesi.

1 Koment

  1. ca shtatzane thua mo admin…po xhiron nje film ne itali dhe ka rolin keshtu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here