Çiljeta: Vajza hiqni silikonet, nuk bëj më operacioneKëngëtarja Çiljeta Xhilaga ka postuar foton e saj të parë pas operacionit të zvogëlimit të gjoksit.

Në statusin e postuar prej saj, ajo shkruan se operacioni zgjati 4 orë e gjysëm dhe se nuk do të bënte më asnjë lloj operacioni pasi urrente narkozën.

Gjithashtu ajo dha një mesazh për vajza që tashmë gjoksi I madh është jashtë mode, duke theksuar se tashmë kishte shpëtuar.

“Pas 4 orë e gjysëm operacion më në fund gjallë dhe duke u ndjerë mirë. Flm Zotit Çdo gje shkoj mbarë e Mirë urrej anestezinë nuk Bëj më asnji operacion gocaaaaa hiqni silikonet Tani se dolën Nga moda e mdhaja ku paskam Qen me para #breast#surgery#from6#size3,”-shkruan Çiljeta duke theksuar gjithashtu se e ka zvogëluar gjoksin e saj me 3 numra.

Çiljeta: Vajza hiqni silikonet, nuk bëj më operacione

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here