Çiljeta “tradhton” Sali Berishën? Këngëtarja e preferuar e ish-kryeministrit Berisha ka qenë edhe Çiljeta e cila performonte shpesh në evenimentet e së djathtës.

Por Çiljeta Çilaga bashkë me këngëtaren tjetër, Xhensila Myrtezaj kënë këndur mbrëmjn e kaluar në Durrës për LSI-në.

Në aktivitetin e zhvilluara nga LSI, ku merrnin pjesë Ministri Koka dhe deputetja Kryemadhi, kanë qenë të ftuara edhe Çiljeta dhe Xhensila të cilat kanë kënduar për aktivistët e LSI.

Çiljeta në fushatat e shkuara ka qenë gjithmonë në krah të Berishës, por me tërheqjen e tij nga mitingjet, Çiljeta duket se ka gjetur strehim te LSI.

Çiljeta ka qenë edhe anëtare e Këshillit Kombëtar të PD-së.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here