Pak ditë më parë gazetari i njohur Blendi Fevziu ka shfaqur për kolegë, artistë dhe politikanë dokumentarin “Diktatori” në një ambient në Tiranë.

Aty ishte e pranishme edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila kishte vënë një palë syze, që duken si ato që kohë parë i kishte edhe Elvana Gjata, ndërsa këndonte në një koncert.

Fotot që po i shihni dëshmojnë atë se çfarë ne po themi. Megjithëse një palë syze për të ndryshuar dukje, tashmë ka pak kohë që janë në modë, dhe mund të themi se këngëtarja seksi Xhilaga po kopjon vajzën e Dancing, Elvana Gjata.

Nuk janë vetëm këto dy artiste që i përdorin syze të tilla, edhe shumë vajza të tjera, apo edhe meshkujt publikë të njohur kanë përdorur një palë të tilla.

1 Koment

  1. po ca lidhje ka, si keto syze ska ngelur njeri pa vene e jo me ata qe jane persona publik dhe ndjekin moden me shume se te tjeret.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here