Lajmi se Çiljeta Xhilga është shtatzënë erdhi si rrufe në qiellin e pastër në faqet e mediave rozë.

Aq më tepër kur vetëm dy muaj më parë, Çiljeta pohonte se ishte singëll dhe e lumtur, kohë që i bie të ketë qenë shtatzënë dhe sigurisht në një lidhje dashurie.

Por, sigurisht superticioziteti ka bërë të vetën dhe justifikon pohimin e saj. Megjithatë, ne ju servirim këto foto të këngëtares seksi shtatzënë, format e së cilës po ndryshojnë tashmë, ku sigurisht barku është ai më i dukshmi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here