Çiljeta Xhilaga është një tjetër bukuroshe në llojin e vet, e kudo që shkel ajo, tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Në këtë foto ajo është me Petrin krah më krah, me Alda Bidën, Irsa Demnerin Miss Shqipëria 2007 dhe Skadinada Lalaj, modele.

E po ta shihni këto foto ju direkt e kuptoni protagonizmin e pashmangshëm të Çilit, vajzës brune me sy blu.(Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here