Të gjithë e pritën me habi lajmin e shtatzënisë së këngëtares seksi Çiljeta Xhilaga, por ajo vijon të na bëjë kureshtarë ditë pas dite, me të rejat nga jeta e saj.

Nderkohe qe ndodhet per disa dite ne tirane, duke qene se pjesen me te madhe te koheve te fundit po e kalon ne itali (ku sic flitet po luan ne nje film). Cili ka gjetur pak kohe per tu kujdesur per shendetin e saj si shtatzene.

Ne nje prej spitaleve private, ku mjeket ndjekin mireqenien e saj dhe te bebit qe ka ne bark, kengetarja ka bere ekon e rradhes, e cila na ka surprizuar.

Foshnja e saj e gjinise mashkull, qe shfaqet ne ekon e bere publike nga nje prej mikeshave te ngushta te saj, ka ngritur dy gishtat e dores perpjete, sikur te thoshte “edhe une jam demokrat” shkruan gazeta Standard.

Kjo gje eshte komentuar me te qeshura e batuta nga ata qe e kane pare, pasi e verteta eshte qe eshte dicka e pazakonte, per me teper qe edhe mamin e tij, Cili, eshte e aktivizuar prej vitesh ne partine demokratike./vipat/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here