Çiljeta në stadium për ndeshjen apo për Alban Hoxhen?Në tribunën VIP gjatë ndeshjes Partizani-Vllaznia është parë përsëri këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga.

Ajo ka qënë fatsjellëse për ekipin e kuq që fitoi ndaj Vllaznisë me rezultatin 3-0. Por për këtë bën tifo Çiljeta për Partizanin apo për portierin Alban Hoxha.

Çiljeta ka shprehur publikusht pëlqimin për portierin e Partizanit Hoxha ku i ka kërkuar edhe fanellën.

Hoxha nuk është kursyer dhe ia ka plotësuar dëshirën duek i dhuruar fanellën me numrin 1 Çiljëtës.

Por hamdësimet dhe lajmet që vijnë në kampin e kuq bëjnë me dije së miqësia midis Çiljetës dhe Alban Hoxhës shkon më tej.

Kjo histori ende ngelet e pa konfirmuar por lajmi është që partizani ka fituar një tifoze vip më shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here