Çiljeta ka bërë hundën operacion Mjekët duket se e kanë ‘tradhtuar’ Çiljetën sa i përket ndërhyrjeve krirugjikale të kësaj të fundit. Mësohet se në një klinikë të kryeqytetit, Çiljeta Xhilaga ka bërë hundën, ndërsa këngëtarja është tradhtuar nga mjeku i saj dhe klinika ku ka bërë ndërhyrjen më të fundit estetike.

Në rrjetet sociale është publikuar një foto e fundit e Çiljetës, e cila ka pozuar me mjekun e saj, Dr. Skerdin. Por, takimi i tyre nuk ka qenë thjesht miqësor.

Çiljeta i është nënshtruar një operacioni në hundë, me sa duket për të përmirësuar pamjen. E njohur si një nga vajzat më provokuese dhe tërheqëse të skenës, këngëtarja duket se nuk ka shumë vetëbesim. Deri tani Çili ka bërë disa ndërhyrje estetike, kryesisht në bark pas lindjes së djalit të saj Fernando.

Çiljeta ka bërë hundën operacion

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here