Pak muaj më parë e pakënaqur nga flokët e shkurtër këngëtarja Çiljeta Xhilaga vendosit t’i zgjaste ato.

Dhe ne të “Bluetooth” ju sollëm edhe fotot e para, ku Çili u shfaq me flokët e zgjatura “ekstension”. Por duket se nuk është kënaqur me to.

Kështu që nuk e ka zgjatur dhe i ka hequr, për t’u rikthyer sërisht tek flokët e saj të shkurtër, siç e shihni edhe në foto.

Në fakt ajo njihet që eksperimenton me flokët, kjo edhe për shkak se nuk i duhet të vërdalliset nëpër parukeri, pasi mamaja e saj është edhe parukieria e Çilit, që u jep jetë gjithë dëshirave të saj, pa u menduar shumë.

1 Koment

  1. ejj zemmerr ftyreen e prisht e kii si papuqee kur te vjetrohen ani qysh ka dal ne foto si dreq ato flok kuurrr pa i laaa… si zdral

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here