1Ajo është një nga këngëtaret që ka pasur bashkëpunime të suksesshme me reperin e njohur Noizy.

Pas sherit mes tij dhe Encës u tha se Çiljeta Xhilaga ishte një nga koleget që u lumturua për këtë ndarje mes këngëtarëve.

E ftuar në emisionin ‘Thumb’ Çiljeta ka sqaruar se këtij sherri i ka qëndruar larg dhe madje as nuk i ka pyetur fare se çfarë po ndodh në të vërtetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here