Çiljeta dhe Fernando, dashuri pa masë!Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando janë fotografuar në një moment tepër të veçantë.

Vogëlushi po e puth në faqe mamanë duke i shprehur gjithë ngrohtësinë e tij.

Çiljeta duket tepër e lumtur nga ky gjest i djalit të saj, aq sa nuk ka vonuar që të bëjë menjëherë një selfie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here