Çiljeta Xhilaga është duke xhiruar reklamën e re të kompanisë ku edhe është e angazhuar si imazh publicitar, shkruajnë mediat shqiptare.

Reklama do të ketë në fokus festat e fundvitit dhe ofertat që kjo kompani do të ofrojë për konsumatorin me rastin e këtyre festave.

Ndërkaq sa i përket jetës sentimentale Çili së fundi u raportua se është e dashuruar me djaloshin muskulor Aleksandër, i cili duket se ka depërtuar furishëm në zemrën e këngëtares.

Çiljeta së fundi ka qenë aktuale me performancën e saj në festivalin “Kënga Magjike”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here