Kush është në fotografi? Pa mendoni, besoj se ju lexues do ta kuptoni.

Është Çiljeta Xhilaga, e cila po vjen kështu dhe në shumë momente të tjera me këngën e saj në klipin më të ri, të punuar nga Flori Mumajesi. Çiljeta ka thënë se kjo këngë do të jetë hiti i verës, megjithëse edhe pak dhe kjo stinë po ikën.

Por, nga fotoja dhe pjesët e videos që pritet të dalë kemi mësuar se edhe ajo do të jetë sërish “bomba” e verës. M. GJ.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here