Oh Big Mama, Big Mama! Si u justifikua? Kështu flasim ne nga Maqedonia! Ncuq Ncuq Ncuq! I turproi krejt shqiptarët e Maqedonisë, të cilët i janë kundërvënë Bigut jo vetëm për fjalorin banal, por dhe për justifikimet absurde.

“Big Katastrofa” e ka qujatur gazeta “Lajm” e Maqedonisë, ndërsa publiku “Big Budallica” hahhaha. Nuk dimë si po mendon ta quajë Rozana Radi e cila,javën që shkoi i tha disa herë Rezarta Shkurtës që ti kërkojë falje Bigut, por ama këtë javë ndodhi e papritura. Bigu u zu me vetë Rozanën hahahhaa.

Çfarë lëmshi! Po nuk mbaron këtu! Big Mama është përzënë nga shtëpia prej “Të Zotit të shtëpisë” dhe ka dalë prej saj. Ndërkohë Bertani s’muni me nejt pa Bigun dhe me vrap i ka shkuar nga pas.

E si kanë ik këta të dy, me vrap janë turr dhe organizatorët e SH.E.RR SHPIJA të cilët e kuptuan se lanë nam e çdo ditë po ju ikën nga një prej emisionit pa arritur nata e skualifikimit ende dhe i kanë kthyer sërisht në shtëpi!!! Ndërkohë në mënyrë të hapur i kanë kërkuar dhe Rezarta Shkurtës që të kthehet ne emision.

ÇFARE SKANDALI!!! ÇFARE RRËMUJE!!!PROGRAMI MË I DOBËT NE TELEVIZIONET SHQIPTARE!!! Hyjnë e dalin njerzit për qejf! Pa pikë organizimi. Janë dhe V.I.P këta! Amon vipat e këtyre!
E kush shoqatë bamirësie i do ato lekë të fitume prej Big Mamës kur ajo prezanton veten në atë mënyrë? Skandal!/shekulli/

2 KOMENTET

  1. kukukuku po ti gjith bajatic je kan bre njerii edhe je se di qysh te kan pranu ne VIP shpijaa po qfare vipi je ti pash zotinn aaaa njerii ma te poshterr se ti nuk ka ksajdee
    shum e keqee spoo vazhdoj maa see see bajattkuukkuk

  2. Nuk eshte Big ce na perfaqeson Shqipetaret e Maqedonis.. te pakten ajo flet dialegtin e saj.. dhe tek e fundit smund te perfshihen ne te njejtin dialegt te gjith Shqipetaret.. Te pakten beni nje gjiro Ne Struge Oher.. ne pjesen kufitare me Pogradecin dhe e shikoni..
    Dhe sa per Big mamen per mendimin tim eshte ende Adoleshente.. ne mendje dhe No Coment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here