Cili është opinioni i Blendi Fevziut për Bleonen Gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar në emisionin e radhës “Xing me Ermalin”.

Duke iu përgjigjur Ermal Mamaqit se çfarë mendimi ka për këngëtaren Bleona Qerreti, siç transmeton Noa, ai ka thënë:

“Bleona është një mikeshë e vjetër, një nga njerëzit më fun (argëtues) që kam njohur me aftësi të jashtëzakonshme për t’u futur dhe çarë në momente ku të tjerë nuk ia dalin”.

Kështu është shprehur gazetari, teksa ky i fundit i ka lexuar një mesazh nga këngëtarja që jeton në Amerikë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here