Cili është mashkulli më seksi sipas Duda Baljes?Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka qenë mysafirë në emisionin Natën me Fatmir Spahiun.

Ndër pyetjet që ia ka bërë nikoqiri, ishte edhe se kë e konsideron mashkullin më seksi.

“Mashkulli më seksi sipas meje është George Clooney”, ishte përgjigja e deputetes joshëse.

Gjatë emisionit, ajo ka folur edhe për karrierën dhe familjen e saj.

Cili është mashkulli më seksi sipas Duda Baljes?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here