Cili është djali më fantastik që ka njohur Fjolla Morina?Këngëtarja Fjolla Morina së fundmi është e angazhuar në spektaklin “Dance with me 3”, ku nga java në javë po vazhdon të na dhurojë performanca nga më të ndryshmet.

Por Fjolla nuk është vetmja konkurente nga Kosova këtë vit, pasi edhe këngëtari Alban Ramosaj garon këtë vit në spektaklin e njohur të kërcimit.

Fjolla dhe Albani gëzojnë një miqësi shumë të mirë, jo vetëm brenda spektaklit, por edhe jashtë tij.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shihet përkrah Albanit, teksa në mbishkrimin e fotos ka treguar se ai është një ndër djemtë më fantastik dhe me zemër të pastër që ka njohur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here