Cili është destinacioni i ri i Armina Mevlanit?Blogerja e njohur Armina Mevlani këtë herë vjen me një set fotosh jashtë Shqipërisë.

Pas atyre në Milano apo dhe në Amerikë, Armina këtë herë ka shkuar në Turqi, ku dhe siç shihet në këtë foto ka prezantuar koleksionin e ri të veshjeve që ndodhen në butikun e saj në Tiranë.

 

armina

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here