Cila me seksi, Tuna apo NoraNora Istrefi duket se po i shijon në maksimum këto ditë me diell. Ajo i është drejtuar menjëherë plazhit, e shoqëruar nga kolegia dhe mikja e saj, Tuna dhe i fejuari Roberti.

Format fizike të Norës duken perfektë, po ashtu edhe te Tunës, parë nga këto foto, të cilat janë publikuar nga Nora në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here