6Është ndër këngëtaret dhe personazhet më interesant të shoubizit vendor. Që kur ka dalë në skenë ka rënë në sy për përmasat dhe stilin ngjyra-ngjyra

Big Mama u bë me të shpejtë e njohur për shkak të këngëve, por edhe karakterit të saj karizmatik, që e piketoj tek publiku.

Këngëtarja ndër vite ka dëgjuar shumë muzikë turke dhe një herë e një kohë thoshte se këngëtari i saj i preferuar është ylli i muzikës turke, Tarkan, shkruan “Kosovarja”.

Sot që Tarkan nuk e gëzon më statusin e dikurshëm, a thua a mbetet më i pëlqyeri për Bigun?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here