Cila dhuratë i zgjat përgjithmonë Afronës?Afrona Dika po kalon kohën më të mirë të jetës së saj.Pas zyrtarizimit të lidhjes me këngëtarin Blero Muharremi, ajo duket më e kënaqur dhe poashtu më aktive në rrjetet sociale, transmeton Kosova Sot Online.

Kësaj radhe, ajo ka postuar një foto në profilin në ‘Instagram’ jo me të dashurin e ri, por me dy vëllezërit e saj.

“Familja është dhurata që zgjat përgjithmonë”, është përshkrimi që modelja Dika ka bërë sipër fotos ku shihet me dy vëllezërit e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here