Çifti Rachel Weisz dhe Daniel Craig ka përfunduar kërkimin për një apartament të ri, kur një agjent i pasurive të patundshme në New York i ka ofruar një apartament me një çmim prej 11 milionë dollarë.

Shtëpia merr tërë katin e ndërtesës, ka një kopsht të madh, me një kuzhinë verore, tre dhoma gjumi të bollshme dhe një kaminë të madh që ndodhet në dhomën e ndenjjes.

Rachel për dy milionë e gjysmë ia ka shitur vilën ish-të dashurit të saj Darren Aronofskyt, me të cilin ajo ka djalin pesë-vjeçar, Henryn.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here