Çifti i veshur më bukur në HollywoodNicole Kidman dhe bashkëshorti i saj Keith Urban janë shpallur çifti i veshur më bukur në Hollywood nga revista InStyle.

Ishte Keith që e njoftoi këtë lajm me anë të një postimi në Instagram ku falenderoi revistën për këtë çmim.

Më herët dyshja u fotografua duke dalë nga teatri Noel Coward, në Londër, ku aktorja 48 – vjeçare aktualisht po luan në shfaqjen “Photograph 51”. Si gjithnjë, bashkëshorti i saj muzikant shfaqej krah saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here