Çifti Fejzullahu presin fëmiun e katërtKëngëtari Ermal Fejzullahu është në pritje të fëmiut të tij të katërt.Sipas burimeve të disa mediave shqiptare, bashkëshortja e Ermalit, Ariana, është në pritje të fëmiut të katërt të çiftit.

Çifti nuk e ka konfirmuar lajmin deri tani, trasnmeton Telegrafi.

Edhe pse nënë e tri fëmijëve, bashkëshortja e Ermalit gëzon forma fantastike dhe sigurisht barku i saj edhe për ca kohë nuk do të shfaqet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here