Çifti i njohur David dhe Viktoria Beckham kanë xhiruar një video në të cilën urojnë mbretëreshën për jubileun e diamantë.

Ata janë miq të afërt të familjes mbretërore madje kanë asistuar edhe në dasmën e princit William me Kate Middleton.

Gjatë videos David ka uruar në emër të familjes së tij mbretëreshën jubilarin. Ndërkohë që Viktoria ka qëndruar në krah të të shoqit e veshur me një fustan ngjyrë bronxi, duke u dukur e mahnitshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here