Ish-futbollisti dhe ylli social, David Beckham, është shfaqur mjaft i dashuruar përkrah bashkëshortes së tij, Victoria Beckham, teksa po relaksoheshin në jahtin e Elton John.

Dyshja kaluan kohë bashkë me fëmijët e tyre, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper në jug të Francës si dhe me vetë John dhe burrin e tij, David Furnish.

Në një moment, paparacit kanë shkrepur një fotografi ku ish-lojtari i Manchester United dhe Real Madrid puth gruan e tij dhe ndan të qeshura me të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here