Angelina Jolie e Brad Pitt do të hedhin në treg një linjë veshjesh për fëmijë. Lajmin e bën të ditur “Mail on Sunday”.

Çifti më i përfolur i Hollywoodit do të hyjë kështu në botën e modës. Në rolin e stilistëve Brad dhe Angie mund të përfitojnë miliona dollarë.

Projekti parashikon që dy aktorët të krijojnë një koleksion veshjesh për më të vegjlit duke u frymëzuar nga mënyra e të veshurit që bëjnë Maddox, Shiloh, Pax dhe Zahara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here