Vera e këtij viti nuk do t’u mbetet të gjithëve në kujtesë për mirë sidomos disa prej cifteve të njohur, të cilët këtë verë i kanë dhënë fund martesave të tyre, dukë ndryshuar statusin e tyre në “single”.

Dhe suprpriza më e madhe e kësaj vere ka qenë cifti shumë i njohur, Jennifer Lopez dhe Marc Anthony, që i dhanë fund martesës së tyre prej shtatë vjetësh.

Tjetër cift ishte George Clooney dhe Elisabetta Canalis, edhe pse Clooney bleu shtëpi në ishullin Como, ku dukej se ai do t’i dedikohej në tërësi bukuroshes italiane, i befasoi të gjithë kur dolën së bashku për të njoftuar ndarjen e tyre.

Edhe Princ Harry këtë verë është ndarë nga Florence Brudenell-Bruce pasi siç tha vetë ai se nuk është i gatshëm për lidhje serioze. Dhe një martesë 25 vjecare ka marrë fund këtë verë, ajo e Arnold Schëarzenegger dhe bashkëshortes së tij Maria Shriver, për shkak të tradhtive që i bënte Arnoldi shpesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here