Ciara duket si sirenë Ajo ka një figurë më hot se kurrë më parë, pasi humbi rreth 60 kilogram pa shtatzanisë dhe në mënyrë të qartë nuk frikë për ta treguar atë.

Ciara është parë të martën duke treguar trupin dinjitoz me një ansambël të zi në Neë York City.

Këngëtarja 29 vjeqare zgjodhi një vështrim klasik me një bluzë me mëngë të gjata dhe pantolla të zi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here