Ciara dhe Russell Wilson i japin fund beqarisëKëngëtarja amerikane Ciara dhe ylli i futbollit Russell Wilson i kanë dhënë fund beqariisë së tyre.

Çifti të cilët kurorëzuan dashurinë e tyre në fejesë vetëm pak muaj më parë, i kanë thënë PO njëri tjetrit në frontin e familjes dhe miqve në Peckforton, Liverpul – Angli, raporton E! News.

Këngëtarja 30-vjeçare kishte veshur një fustan të Roberto Cavalli, projektuar nga drejtori kreativ, Peter Dundas.

Burimet thonë se Russell dhe Ciara i kanë mbajtur gjërat shumë fshehtë që çojnë deri në martesën e tyre dhe telefonat madje janë të ndaluar, kështu që nuk ka fotografi nga ky moment.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here