Christopher Walken është në bisedime që të aktrojë krahas Shirley MacLaine dhe Christina Ricci, në filmin aksion/komedi, “Wild Oats”.

Ylli 67-vjeçar planifikon të jetë pjesë e projektit filmik me skenar të Claudia Myers dhe regji të Scott Marshall.

Emrat tjerë në film janë John Corbett dhe Bill Pullman, ndërsa The Hollywood Reporter njofton se ende nuk dihet se çfarë roli mund të luajë Walken.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here